Kontakt SØNDAG

Kontakt SØNDAG
 
Har du spørgsmål, ris eller ros til SØNDAG og vores hjemmeside, eller har du en god idé til en artikel?
Du kan enten skrive en besked til os i feltet nederst på denne side, eller kontakte os via brev, mail, fax eller telefon:
 
Postadresse:
 
SØNDAG
Postboks 420
0900 København C
 
Besøgsadresse:
 
SØNDAG
Havneholmen 33
1561 København V
 
Telefon: 72 34 20 00 
Fax: 72 34 20 05
Mailadresse: soendag@soendag.dk
 
Pressemeddelelser
Ønsker du at sende en pressemeddelelse, kan du sende den til soendag@soendag.dk
 
Annoncer i SØNDAG
Vil du indrykke en annonce i SØNDAG eller på vores hjemmeside, kan du kontakte vores annonceafdeling på mediesalg@aller.dk
 
Abonnement
Ønsker du at bestille et abonnement på SØNDAG, eller vil du indberette ændringer til dit nuværende abonnement, så klik her!
 
SØNDAGs redaktion
Ansvarshavende chefredaktør: Stinne Bjerre, Tlf.: 72 34 18 05, mail Stinne.Bjerre@soendag.dk
 
Redaktionschef: Karen Ellehøj, Tlf.: 72 34 20 00, mail Karen.Ellehoej@soendag.dk
 
Redaktionschef for LIvstilsredaktionen: Ulrika Svedborn Jensen Tlf.: +45 72 34 23 91, mail Ulrika.Jensen@soendag.dk
 
Redaktionschef for Fiktion og brevkasser: Eva Catter, Tlf. 72 34 25 20, mail eva.catter@udeoghjemme.dk
 
Kreativ chef: Birthe Ellested Tlf:45 72 34 22 80 mail:Birthe.Ellested@aller.dk
 
Souschef, layout: Linda Christiansen, tlf.: 72 34 18 21, Linda.Christiansen@aller.dk
 
Madredaktør: Jane Frederiksen Tlf.: 72 34 18 12, mail jane.frederiksen@soendag.dk
 
Mode- og, skønhedsredaktør: Anne-Sophie Jessen, Tlf.: 72 34 18 22, mail Anne-Sophie.Jessen@aller.dk
 
Brevkasseredaktør: Kirsten Beyer, Tlf.: 72 34 18 10, mail kirsten.beyer@soendag.dk
 
Have- og kulturredaktør: Dorthe Liljensøe, Tlf.: 72 34 18 09, mail dorthe.liljensoe@soendag.dk
 
Rejseredaktør: Anne Kjøge, Tlf. 72 34 22 87, mail Anne.Kjoge@aller.com
 
Sundhedsredaktør: Elisabeth Wille, Tlf.: 72 34 18 27, mail Elisabeth.Wille@soendag.dk
 
Boligredaktør: Ulla Johansson, Tlf. 72 34 27 72, mail UllaJohanne.Johansson@madogbolig.dk
 
Idésiderne: Charlotte Carlsen Tlf.: 72 34 18 13, mail charlotte.carlsen@soendag.dk
 
Digital Chef: Ditte Dindorp, mail: ditte.dindorp@aller.dk
 
Digital ansvarlig: Trine Taub-Fisker, Tlf 72 34 21 18, Mail trine.taub-fisker@aller.com
 
Kommerciel koordinator: Maria Østergård Christie, Tlf 72 34 27 29, Mail maria.oestergaard@aller.com
 
Skriv til vores brevkasser:
 
Nikoline Werdelin: nikoline@soendag.dk 
 
Antik og gamle fund: sabrina@soendag.dk 
 
Nyt Look
 
Ønsker du at komme i betragtning til et Nyt Look, kan du læse mere her!  
 

Har du kommentarer, ris eller ros - så skriv til os her: